Jdi na obsah Jdi na menu
 


ARIA AWARDS 2003

2. 7. 2008

V roce 2003 byla Delta Goodrem nominována na australské ceny Aria. Získala nominace v deseti kategoriích a vyhrála v rekordních sedmi.
Byly to Nejlepší singl (Born to try) , Nejlepší zpěvačka (zde porazila zpěvačky jako je Kylie Minogue, která byla na třetím místě a Sarah Blasko, které patřilo páté místo), Nejprodávanější singl (Born to try, pro zajímavost v této kategorii se umístila i na pátém a šestém místě se singly Innocent eyes a Lost without you), Nejlepší singl nového interpreta (Born to try), Nejlepší album nového interpreta (Innocent eyes), Nejlepší popové vydání (Innocent eyes) a Video roku.

***


Videa z Arias 2003.
Delta Goodrem vyhrává v kategoriích Nejprodávanější singl nového interpreta, Nejprodávanější album, Nejlepší zpěvačka + nominace.
Daniel Jones se svou manželkou Kathleen de Leon předávají Deltě Goodrem cenu za nejlepší popové vydání + nominace.Darren Hayes zpívá pro Deltu její song Lost without you.
***

Videa ze speciálu Music Max s Deltou Goodrem a Darrenem Hayesem z roku 2006.
Top 20 Aria Moments. Delta mluví o rakovině, o svých vzpomínkách na Arias 2003, a o Darrenu Hayesovi + interview s Darrenem Hayesem a několika lidmi, kteří se účastnili předávání cen.Delta Goodrem a Darren Hayes společně zpívají Lost without you.

***

1-15.jpg picture by sammyLloyd_


2-22.jpg picture by sammyLloyd_


3-15.jpg picture by sammyLloyd_

***

Více na http://en.wikipedia.org/wiki/ARIA_Music_Awards_of_2003

nebo http://www.ariaawards.com.au/